Робота перукаря: навички і кар’єра

Згадайте, коли ви були дитиною, на секунду або дві, і запитайте себе: «Ким ви хотіли бути, коли виросте?». Поряд з космонавтом, дегустатором шоколаду і вчителем, ми тримаємо парі, що перукар або стиліст був представлений досить часто.

У дитинстві у кожного була спроба підстригтися або підрівняти волосся у свого брата і сестри – і це тому, що є щось спокусливе в процесі обрізки волосся.

Так що, якщо ви коли-небудь замислювалися над тим, щоб підняти пару ножиць трохи частіше – і отримати за це плату – вам напевно захочеться ознайомитися з цим керівництвом. Ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про «стрижці» в перукарні.

Зарплата перукаря

Перукарська справа – не прибуткова професія, особливо на початковому рівні. Насправді, стажисти повинні готуватися до того, щоб кілька років спостерігати за невеликими грошима, так як багато новачків не будуть заробляти набагато більше, ніж базовий прожитковий мінімум.

Як тільки ви закінчите свій базовий рівень і станете професійним стилістом, ви можете почати заробляти набагато більше.

Про роботу перукаря

Отже, що робить перукар з точки зору повсякденних обов’язків?

У наші дні ми майже впевнені, що все знають, що робить перукар, але чи знаєте ви, що в цій ролі набагато більше, ніж просто стрижка волосся? Від вивчення небезпечних речовин і хімікатів до вивчення способів створення всіляких зачісок і квітів – і забезпечення того, щоб вони відповідали формі особи і кольору обличчя клієнта – у перукарів щодня є складна і непроста задача.

Життєво важливі перукарські навички

Як кваліфікований перукар, ви повинні володіти декількома ключовими навичками. Вони включають:

  • Творчий підхід
  • Обслуговування клієнтів і навички спілкування з людьми
  • Відмінні практичні навички
  • Поінформованість про моду і тенденції
  • Готовність вивчати нові методи
  • Поінформованість про проблеми здоров’я і безпеки та бажання дізнатися більше

Як розвивати свою кар’єру перукаря

Прибуткова робота після того, як ви виконали свій шлях в салоні, в якому ви працюєте, перукарська справа, безумовно, є хорошим варіантом для тих, хто хоче відчувати себе задоволеним в своїй роботі, але при цьому отримувати хорошу заробітну плату. І хороша новина в тому, що людям завжди будуть потрібні перукарі, а це значить, що ви, ймовірно, ніколи не залишитеся без роботи.

Як тільки ви почнете працювати перукарем, вам потрібно бути в курсі нових технологій і продуктів. Виробники іноді проводять короткі курси по своїм продуктам по догляду за волоссям, і вони звертаються до перукарів, оскільки вони знають, що ті можуть продавати їх продукцію безпосередньо клієнтам.

Як тільки ви відточуєте свою майстерність перукаря або стиліста, ви зможете навчитися використанню більш просунутих технік в декількох областях. Наприклад, ви можете дізнатися більше про фарбуванні, весільної зачіски, нарощування волосся, перуках і інших креативних зачісках.

Хочете розвинути свої навички ще далі? Подумайте про завершення кваліфікації вищого рівня і зробіть себе ще більш незамінними. Подібні курси зазвичай включають в себе додаткові навички фахівця і навчання управлінню салоном, і як тільки ви досягнете певного рівня, ви зможете використовувати свої таланти в будь-якому місці.

Чи знаєте ви, що є також курси, які поєднують зачіску з модою і макіяжем, призначені для бажаючих працювати в театрі, кіно і на телебаченні? Це ще один шлях, якщо ви захочете зробити кар’єру перукаря. Якщо ви думаєте про те, щоб зайнятися індивідуальною трудовою діяльністю, це дасть вам всю інформацію, необхідну для того, щоб залишити свій слід в світі перукарського мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *