12 речей, які не перестають дивувати чоловіків ❓

1. Довгі нігті

Дуже часто хлопці глузують над дівчиною, яка журиться з приводу зламаного нігтя. При цьому дівчині дуже прикро. Але насправді хлопці захоплюються довгими нігтями, хоч з боку це виглядає як насмішка.

2. Спортивна естетика

Дівчата, які займаються спортом, виглядають неймовірно чарівно і привабливо.

3. Вищипування брів

Для дівчат ця процедура цілком звична, в той час як хлопці не розуміють, навіщо вона потрібна. Близько 70% хлопців вважають вищипування брів однією з найжахливіших процедур. Тут все цілком зрозуміло – хлопці не можуть терпіти біль через те, що їх больові рецептори сильніше відчувають саме дрібні роздратування, ніж великі удари.

4. Не сумка, а чемодан

Всі знають про те, що в жіночій сумочці можна знайти все, що завгодно – від гаманця і ключів до запасних колгот і губної помади. Буває, що хлопець стає свідком такої картини, коли дівчина дістає з сумочки стільки речей, що просто незрозуміло, як вони могли все поміститися в невеликій сумочці.

5. Коли дівчата фарбують очі, то мимоволі відкривають рот

Приблизно 80% чоловіків не можуть зрозуміти, чому, коли дівчата фарбують очі, вони відкривають рот. Решта 20%, відповідаючи на це питання, сказали, що, таким чином, очі краще витріщає. Але все набагато прозаїчніше. Дівчата відкривають рот, тому що так зручніше. Тобто коли рот відкривається, натягується шкіра, а очей стає ширше.

6. Взяти на 2 дня весь гардероб

Бувають ситуації, коли дівчина, вирушаючи в гості всього на пару днів, збирає величезну валізу, як ніби вона буде відсутній вдома не менше місяця. Молоді люди, навпаки, збираючись у дорогу, намагаються взяти якомога менше речей, постійно скорочуючи список. Але дівчат це не стосується, вони повинні взяти все необхідне.

7. Як можна носити капронові колготи в мороз

Хлопці не звикли, щоб їх ноги мерзли. Вони навіть бояться 5-градусного морозу. А ось дівчата звикли морозити коліна. Багато з них не розуміють, що наражають на небезпеку своє здоров’я. Не потрібно показувати свою відвагу, намагаючись привернути увагу хлопців красивими ніжками в капронових колготках на морозі.

8. Дівчата завжди ставлять під сумнів свою зовнішність

Більше половини хлопців не розуміють, чому дівчата так себе не люблять. Вони висловлюють це своїм невдоволенням і дратівливістю.

9. Дівчата мислять дуже своєрідно

Чоловіки ніколи не упустять можливості пожартувати над своєрідним мисленням дівчат. Вони впевнені, що у вчинках дівчат і зовсім немає логіки. Але не все так, як думають чоловіки. Насправді жінки відрізняються розвиненою інтуїцією, в той час як чоловіки володіють тверезим розумом.

10. Любов до взуття на підборах

Хлопці не можуть зрозуміти любові дівчат до взуття на підборах. Але разом з тим дівчата можуть не просто ходити на каблуках, але навіть бігати по сходах, обганяючи навіть тих, хто вважає за краще взувати кросівки. Напевно, хлопці просто їм заздрять.

11. Оновлення гардеробу раз в … місяць

Дівчата люблять виглядати шикарно завжди і всюди. Саме тому вони звикли купувати величезну кількість нових речей. Дівчата нерідко займають гроші в борг, але все ж їх не зупинити, якщо вони побачать красиву, нехай навіть і дорогу річ.

12. Спритність рук і ніякого обману

Хлопцям не зрозуміти, як у дівчат виходить вийняти бюстгальтер з рукава светра. Але цей секрет відомий тільки представницям прекрасної статі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *